103R-681J
pregled izdelka
Številka dela: 103R-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
Podatkovni listi: 103R-681J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-681J
Številka dela 103R-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22404 pcs Podatkovni list 103R-681J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-681J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 175MHz
natančen opis 680nH Unshielded Inductor 435mA 520 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max
Trenutna ocena 435mA Tok - nasičenost -