103R-472GS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-472GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 103R-472GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-472GS
Številka dela 103R-472GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8362 pcs Podatkovni list 103R-472GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-472GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 230mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-471KS
103R-471KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Na zalogi: 19158 pcs
Prenesi: 103R-471KS.pdf
RFQ
103R-472G
103R-472G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Na zalogi: 9365 pcs
Prenesi: 103R-472G.pdf
RFQ
103R-472HS
103R-472HS
Prenesi: 103R-472HS.pdf
103R-471K
103R-471K
Prenesi: 103R-471K.pdf
103R-472KS
103R-472KS
Prenesi: 103R-472KS.pdf
103R-471JS
103R-471JS
Prenesi: 103R-471JS.pdf
103R-472K
103R-472K