103R-470KS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-470KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Podatkovni listi: 103R-470KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-470KS
Številka dela 103R-470KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20185 pcs Podatkovni list 103R-470KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 42 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-470KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 47nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.22GHz
natančen opis 47nH Unshielded Inductor 820mA 145 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max
Trenutna ocena 820mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-392K
103R-392K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM