103R-392H
pregled izdelka
Številka dela: 103R-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Podatkovni listi: 103R-392H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-392H
Številka dela 103R-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12823 pcs Podatkovni list 103R-392H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-392H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 68MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 250mA 1.55 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.55 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-392F
103R-392F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Na zalogi: 6180 pcs
Prenesi: 103R-392F.pdf
RFQ
103R-391K
103R-391K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Na zalogi: 25271 pcs
Prenesi: 103R-391K.pdf
RFQ
103R-392KS
103R-392KS
Prenesi: 103R-392KS.pdf
103R-392JS
103R-392JS
Prenesi: 103R-392JS.pdf
103R-392K
103R-392K
Prenesi: 103R-392K.pdf
103R-392G
103R-392G
Prenesi: 103R-392G.pdf
103R-392HS
103R-392HS