103R-390JS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-390JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM
Podatkovni listi: 103R-390JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-390JS
Številka dela 103R-390JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17797 pcs Podatkovni list 103R-390JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-390JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 39nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.335GHz
natančen opis 39nH Unshielded Inductor 860mA 133 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 133 mOhm Max
Trenutna ocena 860mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-391F
103R-391F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Na zalogi: 7042 pcs
Prenesi: 103R-391F.pdf
RFQ
103R-391G
103R-391G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 8705 pcs
Prenesi: 103R-391G.pdf
RFQ
103R-332K
103R-332K
Opis: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Prenesi: 103R-332K.pdf
103R-390J
103R-390J
Opis: FIXED IND 39NH 860MA 133 MOHM