103R-332G
pregled izdelka
Številka dela: 103R-332G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: 103R-332G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-332G
Številka dela 103R-332G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9975 pcs Podatkovni list 103R-332G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-332G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 260mA 1.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 260mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-331K
103R-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
Na zalogi: 24270 pcs
Prenesi: 103R-331K.pdf
RFQ
103R-332J
103R-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
Na zalogi: 18765 pcs
Prenesi: 103R-332J.pdf
RFQ
103R-332JS
103R-332JS
Prenesi: 103R-332JS.pdf
103R-332K
103R-332K
Prenesi: 103R-332K.pdf
103R-331JS
103R-331JS
Prenesi: 103R-331JS.pdf
103R-332FS
103R-332FS
Prenesi: 103R-332FS.pdf
103R-332GS
103R-332GS