103R-273KS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-273KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Podatkovni listi: 103R-273KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-273KS
Številka dela 103R-273KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19818 pcs Podatkovni list 103R-273KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-273KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 22MHz
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 120mA 6.9 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 6.9 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-330J
103R-330J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
Na zalogi: 18230 pcs
Prenesi: 103R-330J.pdf
RFQ
103R-330K
103R-330K
Proizvajalci: API Delevan