103R-272FS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-272FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 290MA 1.15 OHM
Podatkovni listi: 103R-272FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-272FS
Številka dela 103R-272FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 290MA 1.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5044 pcs Podatkovni list 103R-272FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-272FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 77MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 290mA 1.15 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max
Trenutna ocena 290mA Tok - nasičenost -