103R-271GS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-271GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 103R-271GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-271GS
Številka dela 103R-271GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7847 pcs Podatkovni list 103R-271GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-271GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 375MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-270JS
103R-270JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Na zalogi: 19720 pcs
Prenesi: 103R-270JS.pdf
RFQ
103R-271G
103R-271G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Na zalogi: 10314 pcs
Prenesi: 103R-271G.pdf
RFQ
103R-271K
103R-271K