103R-222KS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-222KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 103R-222KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-222KS
Številka dela 103R-222KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20521 pcs Podatkovni list 103R-222KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-222KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 85MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 310mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-222GS
103R-222GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 7723 pcs
Prenesi: 103R-222GS.pdf
RFQ
103R-223GS
103R-223GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Na zalogi: 7770 pcs
Prenesi: 103R-223GS.pdf
RFQ
103R-222K
103R-222K