103R-222G
pregled izdelka
Številka dela: 103R-222G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 103R-222G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-222G
Številka dela 103R-222G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9172 pcs Podatkovni list 103R-222G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-222G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 85MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 310mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-221KS
103R-221KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Na zalogi: 18928 pcs
Prenesi: 103R-221KS.pdf
RFQ
103R-222JS
103R-222JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 17433 pcs
Prenesi: 103R-222JS.pdf
RFQ
103R-221K
103R-221K
Prenesi: 103R-221K.pdf
103R-222K
103R-222K