103R-183KS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-183KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 103R-183KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-183KS
Številka dela 103R-183KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24646 pcs Podatkovni list 103R-183KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-183KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 28MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 130mA 5.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-183K
103R-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD