103R-181GS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-181GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 103R-181GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-181GS
Številka dela 103R-181GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6613 pcs Podatkovni list 103R-181GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-181GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 695mA Tok - nasičenost -