103R-180J
pregled izdelka
Številka dela: 103R-180J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103R-180J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-180J
Številka dela 103R-180J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22791 pcs Podatkovni list 103R-180J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 52 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-180J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 18nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 2GHz
natančen opis 18nH Unshielded Inductor 1.03A 93 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 93 mOhm Max
Trenutna ocena 1.03A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-153J
103R-153J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD
Na zalogi: 22904 pcs
Prenesi: 103R-153J.pdf
RFQ
103R-153K
103R-153K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 25911 pcs
Prenesi: 103R-153K.pdf
RFQ
103R-153JS
103R-153JS
Prenesi: 103R-153JS.pdf
103R-153HS
103R-153HS
Prenesi: 103R-153HS.pdf
103R-180JS
103R-180JS
Opis: FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Prenesi: 103R-180JS.pdf
103R-180K
103R-180K