103R-152GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-152GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 340MA 840 MOHM
Podatkovni listi: 103R-152GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-152GS
Številka dela 103R-152GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 340MA 840 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7976 pcs Podatkovni list 103R-152GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-152GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 340mA 840 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max
Trenutna ocena 340mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-151JS
103R-151JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Na zalogi: 16879 pcs
Prenesi: 103R-151JS.pdf
RFQ
103R-151K
103R-151K
Proizvajalci: API Delevan