103R-122F
pregled izdelka
Številka dela: 103R-122F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
Podatkovni listi: 103R-122F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-122F
Številka dela 103R-122F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5996 pcs Podatkovni list 103R-122F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-122F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 130MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 360mA 740 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 740 mOhm Max
Trenutna ocena 360mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-122H
103R-122H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
Na zalogi: 15672 pcs
Prenesi: 103R-122H.pdf
RFQ
103R-121KS
103R-121KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Na zalogi: 22003 pcs
Prenesi: 103R-121KS.pdf
RFQ
103R-122FS
103R-122FS
Prenesi: 103R-122FS.pdf
103R-122G
103R-122G
Prenesi: 103R-122G.pdf
103R-122HS
103R-122HS
Prenesi: 103R-122HS.pdf
103R-121K
103R-121K