103R-121F
pregled izdelka
Številka dela: 103R-121F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Podatkovni listi: 103R-121F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-121F
Številka dela 103R-121F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6528 pcs Podatkovni list 103R-121F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-121F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 750MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 880mA 125 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max
Trenutna ocena 880mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-120K
103R-120K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
Na zalogi: 24008 pcs
Prenesi: 103R-120K.pdf
RFQ
103R-103K
103R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM