103R-102KS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-102KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103R-102KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-102KS
Številka dela 103R-102KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19953 pcs Podatkovni list 103R-102KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-102KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 145MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 425mA 540 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Trenutna ocena 425mA Tok - nasičenost -