103R-101JS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-101JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 103R-101JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-101JS
Številka dela 103R-101JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19356 pcs Podatkovni list 103R-101JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-101JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 830MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -