103-822KS
API DelevanAPI Delevan
103-822KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-822KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Podatkovni listi: 103-822KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-822KS
Številka dela 103-822KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21140 pcs Podatkovni list 103-822KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-822KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 48MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 2.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 195mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT PRESS-FIT
Na zalogi: 192135 pcs
Prenesi: 1030-3-05-01-00-00-01-0.pdf
RFQ
103-822J
103-822J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Na zalogi: 19747 pcs
Prenesi: 103-822J.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT PRESS-FIT
Prenesi: 1030-3-05-15-00-00-01-0.pdf
1030
Proizvajalci: Adafruit
Opis: USB WIFI MODLE W/ANT 802.11B/G/N
103-822JS
103-822JS
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 103-822JS.pdf
103-822K
103-822K
Prenesi: 103-822K.pdf
1030
Proizvajalci: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis: LAMINATE FR-4 36"X48"NO COPPER 0
Na zalogi: 688 pcs
Prenesi:
103-822H
103-822H
Prenesi: 103-822H.pdf
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: TERM TEST POINT SLOTTED .032"DIA
103-822HS
103-822HS
Prenesi: 103-822HS.pdf
103-822GS
103-822GS
Prenesi: 103-822GS.pdf
1030,GY
1030,GY
Proizvajalci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: BELT CLIP GRAY
Prenesi:
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%