103-821JS
API DelevanAPI Delevan
103-821JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-821JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Podatkovni listi: 103-821JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-821JS
Številka dela 103-821JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16159 pcs Podatkovni list 103-821JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-821JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 820nH Unshielded Inductor 430mA 530 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max
Trenutna ocena 430mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-821K
103-821K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Na zalogi: 26645 pcs
Prenesi: 103-821K.pdf
RFQ
103-822F
103-822F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Na zalogi: 7293 pcs
Prenesi: 103-822F.pdf
RFQ
103-822FS
103-822FS
Prenesi: 103-822FS.pdf
103-821HS
103-821HS
Prenesi: 103-821HS.pdf
103-821J
103-821J
Prenesi: 103-821J.pdf
103-821H
103-821H
Prenesi: 103-821H.pdf
103-822G
103-822G
Prenesi: 103-822G.pdf
103-822GS
103-822GS
Prenesi: 103-822GS.pdf
Prenesi: 103-821FS.pdf
Prenesi: 103-821G.pdf
Prenesi: 103-821GS.pdf
103-821KS
103-821KS
Prenesi: 103-821KS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%