103-820KS
API DelevanAPI Delevan
103-820KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-820KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
Podatkovni listi: 103-820KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-820KS
Številka dela 103-820KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23378 pcs Podatkovni list 103-820KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 34 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-820KS TR
103-820KSTR
103-820KTR
103820KS
DN03820TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 82nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 915MHz natančen opis 82nH Unshielded Inductor 675mA 212 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 212 mOhm Max Trenutna ocena 675mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-820K
103-820K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM