103-682FS
API DelevanAPI Delevan
103-682FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-682FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Podatkovni listi: 103-682FS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-682FS
Številka dela 103-682FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4939 pcs Podatkovni list 103-682FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-682FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 210mA 2.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Trenutna ocena 210mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-682J
103-682J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Na zalogi: 18369 pcs
Prenesi: 103-682J.pdf
RFQ
103-681JS
103-681JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
Na zalogi: 18998 pcs
Prenesi: 103-681JS.pdf
RFQ
103-682G
103-682G
Prenesi: 103-682G.pdf
103-682HS
103-682HS
Prenesi: 103-682HS.pdf
Prenesi: 103-682JS.pdf
103-682F
103-682F