103-330JS
API DelevanAPI Delevan
103-330JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-330JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM
Podatkovni listi: 103-330JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 103-330JS
Številka dela 103-330JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17559 pcs Podatkovni list 103-330JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 48 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-330JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 33nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.45GHz
natančen opis 33nH Unshielded Inductor 900mA 120 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 900mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-273JS
103-273JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Na zalogi: 18290 pcs
Prenesi: 103-273JS.pdf
RFQ
103-273KS
103-273KS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 21016 pcs
Prenesi: 103-273KS.pdf
RFQ
103-331F
103-331F
Opis: FIXED IND 330NH 645MA 235 MOHM
Prenesi: 103-331F.pdf
103-331FS
103-331FS
Prenesi: 103-331FS.pdf
103-273K
103-273K
Prenesi: 103-273K.pdf
103-330M
103-330M
Opis: FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM