103-272KS
API DelevanAPI Delevan
103-272KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-272KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 290MA 1.15 OHM
Podatkovni listi: 103-272KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-272KS
Številka dela 103-272KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 290MA 1.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21552 pcs Podatkovni list 103-272KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 24 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-272KS TR
103-272KSTR
103-272KTR
103272KS
DN03272TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 2.7µH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 77MHz natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 290mA 1.15 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max Trenutna ocena 290mA