103-270JS
API DelevanAPI Delevan
103-270JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-270JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Podatkovni listi: 103-270JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-270JS
Številka dela 103-270JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16596 pcs Podatkovni list 103-270JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 49 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-270JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 27nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.625GHz
natančen opis 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 114 mOhm Max
Trenutna ocena 925mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-223JS
103-223JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Na zalogi: 18048 pcs
Prenesi: 103-223JS.pdf
RFQ
103-271G
103-271G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Na zalogi: 8299 pcs
Prenesi: 103-271G.pdf
RFQ
103-223J
103-223J
Prenesi: 103-223J.pdf
103-271F
103-271F
Prenesi: 103-271F.pdf
Opis: FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Prenesi: 103-270J.pdf
103-271FS
103-271FS
Prenesi: 103-271FS.pdf
103-223K
103-223K