103-223FS
API DelevanAPI Delevan
103-223FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-223FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Podatkovni listi: 103-223FS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 103-223FS
Številka dela 103-223FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5414 pcs Podatkovni list 103-223FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-223FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 25MHz
natančen opis 22µH Unshielded Inductor 125mA 6.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max
Trenutna ocena 125mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-223F
103-223F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Na zalogi: 6092 pcs
Prenesi: 103-223F.pdf
RFQ
103-223H
103-223H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 13427 pcs
Prenesi: 103-223H.pdf
RFQ
103-222J
103-222J
Opis: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Prenesi: 103-222J.pdf
103-223G
103-223G
Prenesi: 103-223G.pdf
Prenesi: 103-223J.pdf
103-222K
103-222K