103-182HS
API DelevanAPI Delevan
103-182HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-182HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Podatkovni listi: 103-182HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-182HS
Številka dela 103-182HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13166 pcs Podatkovni list 103-182HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-182HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 325mA 920 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max
Trenutna ocena 325mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-182F
103-182F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM