103-121GS
API DelevanAPI Delevan
103-121GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-121GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Podatkovni listi: 103-121GS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-121GS
Številka dela 103-121GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7208 pcs Podatkovni list 103-121GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-121GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 750MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 880mA 125 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max
Trenutna ocena 880mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-121F
103-121F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Na zalogi: 6733 pcs
Prenesi: 103-121F.pdf
RFQ
103-121KS
103-121KS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 19251 pcs
Prenesi: 103-121KS.pdf
RFQ
103-120JS
103-120JS
Opis: FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
Prenesi: 103-120JS.pdf
103-120K
103-120K
Prenesi: 103-120K.pdf
103-121J
103-121J
Prenesi: 103-121J.pdf
103-121HS
103-121HS
Prenesi: 103-121HS.pdf