103-100JS
API DelevanAPI Delevan
103-100JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-100JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103-100JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-100JS
Številka dela 103-100JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17534 pcs Podatkovni list 103-100JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 60 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-100JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 1.27A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-1010-BL-00200
103-1010-BL-00200
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CBL USB3.0 A/M-A/F
Na zalogi: 10395 pcs
Prenesi: 103-1010-BL-00200.pdf
RFQ
Proizvajalci: EDAC Inc.
Opis: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
Na zalogi: 9553 pcs
Prenesi: 103-027-450-200.pdf
RFQ
103-100M
103-100M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Prenesi: 103-100M.pdf
103-100K
103-100K
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 103-100K.pdf
103-100J
103-100J
Prenesi: 103-100J.pdf
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
Prenesi: 103-080.pdf
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CABLE USB3.0 A/M-A/F 3M
Prenesi: 103-1010-BL-00300.pdf
103-100KS
103-100KS
Prenesi: 103-100KS.pdf
Proizvajalci: EDAC Inc.
103-100MS
103-100MS
Prenesi: 103-100MS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%