1026R-14F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1026R-14F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1026R-14F
Številka dela 1026R-14F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41908 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1026R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1026R-14F TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 725MHz
natančen opis 82nH Unshielded Molded Inductor 1.4A 70 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1026R-14H
1026R-14H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH
Na zalogi: 85803 pcs
Prenesi:
RFQ
1026R-14K
1026R-14K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 171084 pcs
Prenesi:
RFQ
1026R-12K
1026R-12K
Opis: FIXED IND 68NH 1.5A 60 MOHM TH