1025R-94F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1025R-94F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1025R-94F
Številka dela 1025R-94F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48271 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1025R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1025R-94F TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 680MHz
natančen opis 100nH Unshielded Molded Inductor 1.38A 80 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 1.38A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1025R-92H
1025R-92H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
Na zalogi: 70914 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-92J
1025R-92J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 104479 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-92K
1025R-92K
1025R-94K
1025R-94K
Opis: FIXED IND 100NH 1.38A 80 MOHM TH