100R-391J
pregled izdelka
Številka dela: 100R-391J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 237MA 280 MOHM
Podatkovni listi: 100R-391J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-391J
Številka dela 100R-391J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 237MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1678 pcs Podatkovni list 100R-391J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-391J BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 200MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 237mA 280 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 237mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-392G
100R-392G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 75MA 2.8 OHM
Na zalogi: 1041 pcs
Prenesi: 100R-392G.pdf
RFQ
100R-391M
100R-391M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 237MA 280 MOHM
Na zalogi: 3754 pcs
Prenesi: 100R-391M.pdf
RFQ
100R-391K
100R-391K
Prenesi: 100R-391K.pdf
100R-392H
100R-392H
Prenesi: 100R-392H.pdf
100R-332K
100R-332K
Opis: FIXED IND 3.3UH 84MA 2.2 OHM