100R-331H
pregled izdelka
Številka dela: 100R-331H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM
Podatkovni listi: 100R-331H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-331H
Številka dela 100R-331H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1492 pcs Podatkovni list 100R-331H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-331H BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 251mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 251mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-330N
100R-330N
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 370MA 115 MOHM
Na zalogi: 3881 pcs
Prenesi: 100R-330N.pdf
RFQ
100R-332G
100R-332G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 84MA 2.2 OHM
Na zalogi: 1167 pcs
Prenesi: 100R-332G.pdf
RFQ
100R-331K
100R-331K
Opis: FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM
Prenesi: 100R-331K.pdf
100R-331M
100R-331M
Prenesi: 100R-331M.pdf
100R-331G
100R-331G
Prenesi: 100R-331G.pdf
100R-330K
100R-330K