100R-220N
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R-220N
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 418MA 90 MOHM
Podatkovni listi: 100R-220N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-220N
Številka dela 100R-220N Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 418MA 90 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3480 pcs Podatkovni list 100R-220N.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-220N BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 22nH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 22nH Unshielded Inductor 418mA 90 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 418mA Tok - nasičenost -