100R-182F
pregled izdelka
Številka dela: 100R-182F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 102MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: 100R-182F.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 957 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 957 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-182F
Številka dela 100R-182F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 102MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 957 pcs Podatkovni list 100R-182F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-182F BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 95MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 102mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Trenutna ocena 102mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-181K
100R-181K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 287MA 190 MOHM
Na zalogi: 3089 pcs
Prenesi: 100R-181K.pdf
RFQ
100R-181F
100R-181F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 840 pcs
Prenesi: 100R-181F.pdf
RFQ
100R-220J
100R-220J
Opis: FIXED IND 22NH 418MA 90 MOHM
Na zalogi: 1121 pcs
Prenesi: 100R-220J.pdf
100R-182K
100R-182K
Opis: FIXED IND 1.8UH 102MA 1.5 OHM
Prenesi: 100R-182K.pdf
100R-220K
100R-220K