100R-152G
pregled izdelka
Številka dela: 100R-152G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 114MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 100R-152G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-152G
Številka dela 100R-152G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 114MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1131 pcs Podatkovni list 100R-152G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-152G BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 110MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 114mA 1.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 114mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-151G
100R-151G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 313MA 160 MOHM
Na zalogi: 1171 pcs
Prenesi: 100R-151G.pdf
RFQ
100R-151K
100R-151K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 2786 pcs
Prenesi: 100R-151K.pdf
RFQ
100R-151H
100R-151H
Prenesi: 100R-151H.pdf
100R-181F
100R-181F
Opis: FIXED IND 180NH 287MA 190 MOHM
Na zalogi: 840 pcs
Prenesi: 100R-181F.pdf
100R-152K
100R-152K
Opis: FIXED IND 1.5UH 114MA 1.2 OHM