1008R-822F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-822F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM
Podatkovni listi: 1008R-822F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-822F
Številka dela 1008R-822F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25887 pcs Podatkovni list 1008R-822F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-822F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 33MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 264mA 2.16 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 2.16 Ohm Max
Trenutna ocena 264mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-821G
1008R-821G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Na zalogi: 25359 pcs
Prenesi: 1008R-821G.pdf
RFQ
1008R-822K
1008R-822K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM
Na zalogi: 56055 pcs
Prenesi: 1008R-822K.pdf
RFQ
1008R-822J
1008R-822J
Prenesi: 1008R-822J.pdf
1008R-820K
1008R-820K
Opis: FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Prenesi: 1008R-820K.pdf
1008R-821K
1008R-821K