1008R-473F
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-473F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-473F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-473F
Številka dela 1008R-473F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26212 pcs Podatkovni list 1008R-473F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-473F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 120mA 10 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-471K
1008R-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
Na zalogi: 27508 pcs
Prenesi: 1008R-471K.pdf
RFQ
1008R-472K
1008R-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Na zalogi: 50173 pcs
Prenesi: 1008R-472K.pdf
RFQ
1008R-560K
1008R-560K
Opis: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM