1008R-272F
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-272F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-272F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-272F
Številka dela 1008R-272F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21278 pcs Podatkovni list 1008R-272F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-272F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 62MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 413mA 880 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 880 mOhm Max
Trenutna ocena 413mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-271G
1008R-271G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 1A 150 MOHM SMD
Na zalogi: 28665 pcs
Prenesi: 1008R-271G.pdf
RFQ
1008R-272H
1008R-272H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM
Na zalogi: 38867 pcs
Prenesi: 1008R-272H.pdf
RFQ
1008R-271K
1008R-271K
Prenesi: 1008R-271K.pdf
1008R-271F
1008R-271F
Prenesi: 1008R-271F.pdf
1008R-270K
1008R-270K
Opis: FIXED IND 27NH 1.164A 90 MOHM