1008R-082J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-082J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-082J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-082J
Številka dela 1008R-082J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47605 pcs Podatkovni list 1008R-082J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-082J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 8.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 8.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-056K
1008R-056K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 60341 pcs
Prenesi: 1008R-056K.pdf
RFQ
1008R-101F
1008R-101F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM
Na zalogi: 21586 pcs
Prenesi: 1008R-101F.pdf
RFQ
1008R-068K
1008R-068K
Opis: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM