1008-472J
API DelevanAPI Delevan
1008-472J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Podatkovni listi: 1008-472J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-472J
Številka dela 1008-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61384 pcs Podatkovni list 1008-472J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-472J TR 500
DN08472JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 47MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 334mA 1.35 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.35 Ohm Max Trenutna ocena 334mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-472H
1008-472H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Na zalogi: 42307 pcs
Prenesi: 1008-472H.pdf
RFQ
1008-472K
1008-472K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 52099 pcs
Prenesi: 1008-472K.pdf
RFQ
1008-473F
1008-473F
Opis: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Prenesi: 1008-473F.pdf
Opis: FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
Prenesi: 1008-471K.pdf
Prenesi: 1008-473H.pdf
1008-472G
1008-472G
Prenesi: 1008-472G.pdf
Prenesi: 1008-473G.pdf
1008-471J
1008-471J
Prenesi: 1008-471J.pdf
Prenesi: 1008-472F.pdf
Prenesi: 1008-473J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%