1008-392H
pregled izdelka
Številka dela: 1008-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 1008-392H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-392H
Številka dela 1008-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34821 pcs Podatkovni list 1008-392H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-392H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 57MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 354mA 1.2 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 354mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-393F
1008-393F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 125MA 9 OHM SMD
Na zalogi: 23255 pcs
Prenesi: 1008-393F.pdf
RFQ
1008-391K
1008-391K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
Na zalogi: 50407 pcs
Prenesi: 1008-391K.pdf
RFQ
1008-391H
1008-391H
Prenesi: 1008-391H.pdf
1008-392G
1008-392G
Opis: FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM
Prenesi: 1008-392G.pdf
Prenesi: 1008-392K.pdf
Prenesi: 1008-393G.pdf