1008-221J
pregled izdelka
Številka dela: 1008-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Podatkovni listi: 1008-221J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-221J
Številka dela 1008-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54615 pcs Podatkovni list 1008-221J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-221J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 450MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 1.055A 135 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 135 mOhm Max
Trenutna ocena 1.055A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-221K
1008-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Na zalogi: 61155 pcs
Prenesi: 1008-221K.pdf
RFQ
1008-220J
1008-220J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 1.235A 80 MOHM
Na zalogi: 50784 pcs
Prenesi: 1008-220J.pdf
RFQ
1008-221F
1008-221F
Prenesi: 1008-221F.pdf
1008-222G
1008-222G
Opis: FIXED IND 2.2UH 433MA 800 MOHM
Prenesi: 1008-222G.pdf
Prenesi: 1008-221G.pdf
Prenesi: 1008-222J.pdf
Prenesi: 1008-220K.pdf
1008-222H
1008-222H
Prenesi: 1008-222H.pdf
Prenesi: 1008-221H.pdf
Opis: FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Prenesi: 1008-222F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%