1008-150J
pregled izdelka
Številka dela: 1008-150J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 1.381A 64 MOHM
Podatkovni listi: 1008-150J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-150J
Številka dela 1008-150J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 1.381A 64 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48665 pcs Podatkovni list 1008-150J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-150J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 15nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.2GHz
natančen opis 15nH Unshielded Inductor 1.381A 64 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 64 mOhm Max
Trenutna ocena 1.381A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-123H
1008-123H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
Na zalogi: 39351 pcs
Prenesi: 1008-123H.pdf
RFQ
1008-123G
1008-123G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27096 pcs
Prenesi: 1008-123G.pdf
RFQ
1008-151J
1008-151J
Opis: FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM
Prenesi: 1008-151J.pdf
1008-122K
1008-122K
Opis: FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
Prenesi: 1008-122K.pdf
1008-151F
1008-151F
Prenesi: 1008-151F.pdf
Opis: FIXED IND 15NH 1.381A 64 MOHM
Prenesi: 1008-150K.pdf
Prenesi: 1008-123J.pdf
Prenesi: 1008-151G.pdf
Prenesi: 1008-151H.pdf
Prenesi: 1008-123F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%