1008-082J
pregled izdelka
Številka dela: 1008-082J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1008-082J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-082J
Številka dela 1008-082J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48381 pcs Podatkovni list 1008-082J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-082J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 8.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 8.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-100J
1008-100J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 47184 pcs
Prenesi: 1008-100J.pdf
RFQ
1008-056M
1008-056M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 47308 pcs
Prenesi: 1008-056M.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-068J.pdf
1008-056K
1008-056K
Prenesi: 1008-056K.pdf
1008-101F
1008-101F
Opis: FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM
Prenesi: 1008-101F.pdf
Prenesi: 1008-068K.pdf
Opis: FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-082M.pdf
1008-101G
1008-101G
Prenesi: 1008-101G.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%