0925R-472J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-472J
Številka dela 0925R-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78685 pcs Podatkovni list 0925R-472J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 53 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-472J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Molded Inductor 136mA 2.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Trenutna ocena 136mA Tok - nasičenost 136mA
Podobni izdelki
0925R-471H
0925R-471H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Na zalogi: 46719 pcs
Prenesi: 0925R-471H.pdf
RFQ
0925R-473K
0925R-473K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM TH
Na zalogi: 37830 pcs
Prenesi: 0925R-473K.pdf
RFQ
0925R-471K
0925R-471K