0925R-394H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-394H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-394H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-394H
Številka dela 0925R-394H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22577 pcs Podatkovni list 0925R-394H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 38 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-394H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 7.8MHz
natančen opis 390µH Shielded Molded Inductor 46mA 21 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max
Trenutna ocena 46mA Tok - nasičenost 14mA