0925R-274J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-274J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-274J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-274J
Številka dela 0925R-274J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28942 pcs Podatkovni list 0925R-274J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 37 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-274J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 270µH Shielded Molded Inductor 61mA 12 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 61mA Tok - nasičenost 18mA