0925-822H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-822H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-822H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-822H
Številka dela 0925-822H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 46660 pcs Podatkovni list 0925-822H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-822H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 53MHz
natančen opis 8.2µH Shielded Molded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Trenutna ocena 111mA Tok - nasičenost 111mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-821K
0925-821K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Na zalogi: 66613 pcs
Prenesi: 0925-821K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
Na zalogi: 64821 pcs
Prenesi: 0925-823K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH
0925-822J
0925-822J
Prenesi: 0925-822J.pdf
Proizvajalci: Schurter
Opis: LED T1 3/4 MIDGET GROOVE 6V RED